CÍLE NÁVŠTĚVNOSTI
1500-1600-1700-1800-1900-2000-2100-2200-2300-2400-2500-2600

Březen 2013

Who is Dasty?

24. března 2013 v 13:47 | Dasty |  Diary Dasty
(photo by:Dasty)
Takže...Dasty je několika letá dívka která vlastní všechny možná zvířata:)Od psa až po ryby...Jsem sem se dostala někdy v roce 2012 když Charlie vyhodila Míšu:)Jsem skušená blogřka,která zastupovala blogy o všem možném...Měla jsem jich asi 1000...Chytla jsem se na dvouch-Tady a na mém webu...Možná že už víte kdo je to Rocky,Vall(-)i a Čert..Ale možná že neznáte Bena,Benžinu,Dariuse,Fluterfly,Monty,Langí a další:)Ben a Benžina jsou Betty Bojovnice:))Darius,Fluterfly,Monty,Langí a další jsou Poví oka:)

^Kontakt na Dasty

Howrse:lilo58
DA:Tiger-Afroddit
Weheartit:lilo58
Ask me:UnicornLilo58
Hafíci,Miciny:Rockynka a spol.
Alík.cz:lilo58
Bella Sara:Tychoo,Afroddit
E-mail:rocky-and-kory@seznam.cz,muj.milacek.rocky@seznam.cz

^Další Stránky

http://moorie.blog.cz
Snad se tu budeme vídat častěji:)
Dastaaaa;D

My diary...

23. března 2013 v 19:56 | Dasty |  Diary Dasty
Ahoj ahoj a ahoj!!!!!!!!
-Na blog jsem udělala novou ikonku:
Mě se osobně líbí:)
Více nemůžu psát.Papííík

Oh!Dasty opět jinde ^.^

23. března 2013 v 19:11 | Dasty |  News & Info
Kukís!Opět Dasty a její kecy!Jsem opět jinde a to kvůli mému geniálnímu mozku...Některé komentáře mě nasr*** a myslela jsem že s tím fláknu...Ale říkám si proč bych měla?Malinko jsem obnovila ZVIRATKA-OD-SOFFI ale tam nejsem:)Mám opět nový bloček a zatím tam toho mocinky nemám:)Budu se snažit:)))Možná tam bude i grafika:)
Odkaz na nový blog:)
http://moorie.blog.cz
PS:Těšte se že se zde na blogu objeví fotky i mích mazlů:-))
Z DA(Prostě Magic:))

Nadpis..bez Nadpisu..

22. března 2013 v 10:33 | Charlie |  my diary
no..jak bych začala, moc bych chtěla králíka ale naši mi ho nechocou dovolit a ně to štve moc bych chtěla ještě jedno zvířátko. Proto aby nebyl Pepa sám, a také chci nové zkušenosti. A prčo nechcou králíka? No proto že by to dělalo nepořádek a prý už nechcou žádné zvíře v baráku. Nevím si už rady..co by na ně zabralo a já jim říkám že králik je mnohem víc čistotné než morče a může se naučit na záchod. No a proto teď dělám úkoly doma a ne ve škole :'D a snažím se snad všechen čas věnovat Pepovi :) Ale moc to nezabírá..no musím vydržet může to trvat i půl roku než je přemluvím a nebo to může trvat věčnost. Řekla jsem že si přeji na narozky králíka a proto neví mamka co mi má koupit narozky mám 9.4 tak snad..časem :/
*Poradíte mi? Jak bych mohla mamku s taťkou přemluvit děkuju :)

Shrnutí včerejšího dne..

18. března 2013 v 9:49 | Charlie |  Diary my pets
Včerejšek byl ve znamení pohody a klidu, všichni sme si ho užívali jen taťka se moc neradoval když musel čistit akvárko :D
Pepa si to taky užíval ale pak ho to přestalo bavit a rozhodl se že půjde na malou "výpravu", ano utekl nám a my sme ho naháněli po celém domě ( :D), Nové fotky Montyho nemám a taky jak bych mohla když sem se na včerejší procházku vykvákla a šel taťka a s ním sem teda fotit nemohla prý to je zbytečné :'D.
Rybyčky se mají skvělě a jakpak by ne když mají již čisté akvárium ale i v tom "kýblu" vypadali šťastně ( :D)
již čisté akvárium
kameně jsem skládala já xD
víc fotek nemám :( nějak mi blbne PC a nechce se to načíst (dám v dalším článku) :)
No a pepa? Ten měl o zábavu postaráno ležel mi na klíně a "žral" okurek, pak jse šla pomoct taťkovi a on jaksi z té židle skočil a už cupital jak on to umí nenápadně :D do ložnice ( kam nemůže protože vleze pod postel a nikdo ho stama nemůže vyndat) a pak následoval šok..hádej te co se stalo? :DNo já myslím že si to domyslíte :') Jinak fotky taky nemám ale mám asi týden starší :)
tady se do toho postroje ne a nenavléknout nebudu ho nutit když se mu nechce :)
a tady je s koníčkem :')
to je asi vše když mi blbne PC :)
*jestli máte rybyčky..jak často jim to čistíte? :)
*myslíte že Pepa zhubl? :o) :D
*váš názor na tenhle článek? (beru i kritiku :))


Začátky mého druhého života

9. března 2013 v 11:28 | Charlie
Jak jistě víte tenhle log jsem založila před více než třičtvrtě rokem
a jenom tak se ho nevzdám, mám vás ráda mám áda tenhle blog mám ráda prostě vše co má s mím blogem společného. Blog jsem založila čistě náhodou mám jich hodně ale u tohohle jsem zůstala na ostatních nejsem aktivní prostě mě to moc neláká Byl Srpen 2012 s kámoškou jsem si chtěla založit blog a dohodli jsme se o psech, ale nevydrželo to jeden šlánek a byl konec.
Já jsem objevila blog.cz a zaujal mě a založila jsem si tenhle blog. Má již hodně dlouhou historii ikdyž se to nezdá. V té době jsem byla amatér, dess žádný ale lidi se našli co tu chodili, psala jsem tu o morčatech obecně články můžete ještě najít v menu. Jsou ale amatérské. Blog jsem měla ještě s kámoškou která pak odešla nebo spíš jsem ji vyhodila ( mám důvod). A pak jsem si našla úžasné blogy s kterými jsem se spřátelila a přátelím do dnes. Moc lidí tu nechodí ale mě to nevadí, mě stačí když tu chodí lidi které mám ráda a to jsou mé Affs :-) Když se na to tak dívám blog prošel hodně změnami ale je to pořád můj milovaný blog a Nikdy! se ho nevzdám. Mám vás mociny ráda :*)
Vaše Charlie. ♥♥
Mít víc autorských blogů ? | Blog.cz
Zdroj obrázku: http://weheartit.com
toho nahoře si nevšímejte :D
Za chyby se moc omlouvám